شرکت آذرصنعت

فعالیت‌های آذرصنعت از سال ۱۳۷۴ آغاز شدند. بازار در حال گسترش، توانایی‌های فنی بنیانگذار آذرصنعت را بر آن داشت تا به سمت افزایش تولید گام بردارد. فعالیت تولیدی آذرصنعت با ساخت صندلی در یک مغازه با مساحت حدود ۳۰ متر مربع، در کمربندی سردرود (دفتر فعلی) شکل گرفت. بعد از مدتی، به علت رونق فعالیت و نیز محدود بودن فضا، کارگاه به مکانی با مساحت ۸۰۰۰ متربع منتقل شد. اقبال فراوان بازار به محصولات آذرصنعت و نیاز به بالا بردن ظرفیت، نشان‌دهنده درک و پیش ‌بینی درست مدیریت از نیاز آینده بازار بود.

شرکت آذرصنعت هم‌ اکنون جزء تولیدکنندگان انواع میز و صندلی در ایران است که تمامی قطعات اولیه را در داخل مجموعه شرکت تولید می‌کند. هدف اصلی این سرمایه‌گذاری گسترده، افزایش کیفیت محصول، ارتقای توانایی طراحی و کاهش قیمت تمام شده با رویکرد جلب رضایت بیشتر مشتریان است. تفاوت‌های اصلی شرکت آذرصنعت و سایر رقبا را می‌توان در قالب موارد زیر بیان نمود:

  • رویکرد آذرصنعت جهت تامین نیاز بازار بهره‌گیری از تجهیزات مدرن بوده و در تمامی ارکان سازمان رویکرد تولید صنعتی مورد نظر قرار گرفته است.
  • جلب رضایت مشتریان، افزایش میزان رضایت‌مندی آنها با افزایش کیفیت محصول و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به کلیه مصرف کنندگان، همواره یکی از آرمان های شرکت آذرصنعت بوده است.
  • افزایش کیفیت و راحتی محصولات فعلی با بهره‌گیری از نظرات ارزشمند مشتریان و مشاورین زبده به عنوان یکی از فعالیت های اصلی واحد طراحی آذرصنعت در نظر گرفته شده است.
  • رقراری سیستم جامع طراحی محصول با رویکردی دانش محور و در نظر گرفتن کلیه الزامات مورد نیاز کاربران، به برتری چشمگیر کیفیت کاربری محصولات آذرصنعت منجر شده است.
  • گسترش بازار محصولات به کلیه بازارهای اداری، آموزشی، خانگی، رستورانی، بیمارستانی از دیگر امتیازات این شرکت است.